logo Dristeem

Výrobce zvlhčovačů pro široký rozsah použití. Firma vyrábí zvlhčovače odporové, vyvíječe páry plynem, vyvíjení hygienické páry ohřevem ostrou nečistou parou a zvlhčovače umožňující použití vysokotlaké páry z přímo z rozvodů. Precizní a cenově dostupná zařízení profitují z dlouholeté zkušenosti výrobce.

Zvlhčovače pro použití přímé tlakové páry

Dri Steem používá pro zvlhčování přímé vstřikování tlakové páry, a to buďto formou jednotlivých distribučních trubic, nebo soustavou distribučních trysek Ultra-sorb, které zvlhčují po celém průřezu potrubí, kde vstřebání páry do vzduchu vyžaduje jen několik málo centimetrů volného prostoru.


nahoru

Odporové zvlhčovače

Celonerezové přístroje poskytují vysokou přesnost stupně relativní vlhkosti a jsou vhodné především do laboratoří, archivů a místností se vzácnými tisky, tedy všude tam, kde je potřeba vysoká spolehlivost a stabilní hladina relativní vlhkosti.


Humidi-tech

- elektrodový zvlhčovač pro všechny druhy vody

- kapacita do 46 kg/hod

Humiditech
Produktový leták (PDF)

Vaporstream

- elektrodový zvlhčovač pro všechny druhy vody

- kapacita do 130 kg/hod

Vapostream

nahoru

Zvlhčovače plynové typ GTS

Poměrně vysokou investiční hodnotu vyrovnávají tyto přístroje svojí nízkou energetickou náročností při výrobě páry. Široký výkonový rozsah a přesná regulace pokrývají prakticky veškeré kapacitní požadavky.

Kapacity do 272 kg/hod.

STS

nahoru

Zvlhčovače tvořící páru parou

Tyto typy zvlhčovačů vyrábějí absolutně sterilní páru pomocí vysokotlaké páry z rozvodů nebo kotelen, popřípadě z horkovodných rozvodů pomocí horké tlakové vody. Jejich kapacita je obrovská a dokáží vytvořit až 720 kg páry za hodinu.


Typ STS

- výroba páry vysokotlakou parou

- kapacita do 726 kg/hod

STS

Typ LTS

- výroba páry tlakovou horkou vodou

- kapacita do 245 kg/hod

LTS

nahoru

Možnosti distribuce páry

Firma umí distribuovat páru jak přímo do prostoru, tak do potrubí či VZT jednotek pomocí jednotlivých trubic, nebo soustavou trubic, která vyniká svojí velmi krátkou zvlhčovací dráhou.


Typ Ultra-sorb

- s velmi výhodnou zvlhčovací dráhou

- kapacita do 840 kg/hod

UltraSorb

Typ Rapid-sorb

- kapacita do 366 kg/hod

Rapidsorb

Typ Single-tube

- pro menší potrubní rozměry

- kapacita do 38 kg/hod

Singletube

nahoru

Copyright Enthalpy 2017